Bilgi
Yalova Halı Express Halı Yıkama olarak Halılarınızı yıkayıp bir köşeye atmıyoruz, Halılarınız Kurumsal Firma Bünyemizde %100 Güvence Altındadır.
Yalova Express Halı Yıkama
El Dokuması Halı

Yalova Express halı yıkama El dokuma halılarını profesyonel olarak temizlemektedir . El dokuma halıları, en kaliteli yün iplikler ve kök boyaları yahut kimyasal boya kullanılarak çift dokuma tekniği ile yapılan son derece hassas ve kıymetli halılardır.

Her iki boyanın da kullanıldığı el dokuma halılarının temizliği yapılırken tecrübe oldukça önemli bir unsurdur . Aksi halde geri dönüşü olmayan hatalarla karşılaşabiliriz.

El dokuma halılarınızın temizliği ve bakımı oldukça önemlidir , keza halınızın uzun ömürlü olabilmesi için haftada birkez halınızı dokuma yönünde doğru süpürmeniz gerekmektedir . halınızın temizliğinin ve bakmının sağlanması için yılda en az 2 defa halınızı yıkatmanız gerekir . halınız yıkanırken kullanılıcak detarjan su gibi etkenler kök boyanın dağılmasını saglıyabilir bu yüzden halınızı yıkatmadan önce mutla firmamıza danışınız. Yalova Express halı yıkama el dokuma halıların içinde milas , iran ipek halı gibi bir cok üründe yıkama yapmakta olup . halılarınızı tek tek özenle temizlemektedir

26 Ağustos 2016
18 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?