Bilgi
Yalova Halı Express Halı Yıkama olarak Halılarınızı yıkayıp bir köşeye atmıyoruz, Halılarınız Kurumsal Firma Bünyemizde %100 Güvence Altındadır.
Yalova Express Halı Yıkama

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Yalova halı yıkama sektöründe 1999 yılından Bugüne, faaliyet gösteren Yalova Express halı yıkama profesyonel hizmet anlayışıyla Yalova’nın lider firmasıdır. Yalova halı yıkama firmalarının öncüsü olmuş Yalova Express Halı yıkama ,  tam otomatik halı yıkama makinesiyle halılarınızın mükemmel sonuçla temizlenmesini sağlamaktadır.

Express halı yıkama faaliyet alanı oldukça geniştir temizlik sektöründe halı  temizliğinde, stor perde, yerinde halı yıkama, bina temizlikleri vb. temizlik hizmetlerini kusursuz sunmaktadır. Yalova Express halı yıkama garantili bir hizmet sunmaktadır. Halılarınız olası kusurlara karşın firmamız güvencesiyle sigortalıdır.

Express Yalova halı yıkamayı Yalova da ki diğer rakiplerimizden farklı kılan güler yüzlü hizmet anlayışı , siz değerli müşterilerimize güven ve kaliteli hizmet sunmayı görev bilmiş, kalitesinden asla ödün vermeyen bir işleyişle hizmet sunmaktadır. 1999 yılında Yalova merkezde faaliyete başlayan 100m2 bir işletme olarak hizmet sunan firmamız bugün 1500 m2 kapalı alanda Yalova’nın en buyuk Türkiye’nin de sayılı halı yıkama firmaları arasındadır . Her yıl Antalya da düzenlenen Türkiye halı yıkamacılar derneğinin düzenlemiş olduğu toplantılara katılan ve kendini devamlı yenileyen yapısıyla sizlere daha kaliteli bir hizmet sunmaya çalışmaktayız .

Yalova halı yıkama denildiği zaman Express halı yıkama güven , Kalite ve Profesyonel hizmet akla gelmektedir. Yalova da halı yıkama için firmamız güçlü bir servis ağı kurmuş, ve halılarınız evlerinizden alınıp evlerinize teslim edilmektedir. Ücretsiz servisimiz bulunmaktadır. Firmamızın ana prensibi halılarınızın anti-bakteriyel temizlenmiş halılarla evinizde ailenizle güven içinde yaşamanızı sağlamaktadır .