Bilgi
Yalova Halı Express Halı Yıkama olarak Halılarınızı yıkayıp bir köşeye atmıyoruz, Halılarınız Kurumsal Firma Bünyemizde %100 Güvence Altındadır.
Yalova Express Halı Yıkama

HALI YIKARKEN OLUŞABİLECEK SAKATLIKLARA SON

HALI YIKARKEN OLUŞABİLECEK SAKATLIKLARA SON

Halı yıkamanın zaman kaybından ziyade sağlığında ciddi tehlikelere maruz kaldığı bilinmektedir. Halı yıkarken aşırı deterjana maruz kalmak vücudumuz tarafından ani reaksiyonla karşılık vermesine sebep olacaktır. Ani reaksiyon olarak bulantı, kusma, baş dönmesi, süreli görme kaybı, süreli duyu yitimi gibi ani oluşabilecek vücut reaksiyonlarına karşı bünyemiz tepki verecektir. Ani değil de daha sonradan veya kalıcı olarak vücudumuzun vermiş olacağı tepkiler de mevcuttur. Ellerde kızarıklık, derinin kabarması, kaşıntı gibi tepkiler verecektir. Sadece ellerde değil tabi.

Temasta bulunan bütün vücut unsurlarında bu tür reaksiyonlara karşı bu tepkilerin oluşması mümkündür. Halı yıkarken duruş pozisyonları vücudun dengesizliğinden dolayı, bel kayması, el burkulması, ayak burkulması, boyun tutulması gibi fiziksel olumsuz durumlar çıkaracaktır. Sürekli aynı şekilde yıkanması ve vücudun sürekli aynı şekilde durmasından dolayı sonrasında vücudun belli bölgelerinde ağrılar ve kramplar olacaktır. Hakeza romatizma hastalığa sahip olan bir kişinin halı yıkamadan dolayı sürekli su ile temasından dolayı vücut ısısını kaybetmesinden dolayı romatizmasını tetikleyecektir. Express Halı Yıkama sizi bu dertlerden kurtarmış olacaktır.

Express Halı Yıkama sadece bu dertlerden kurtarmış olmayacak halınızı tertemiz bir şekilde ve hijyenik olarak size sunacaktır. Yalova Halı Yıkama tesislerinde yıkanan halılarınız yıkanırken sizin vermiş olduğunuz özeni ve titizliği göstererek yıkayıp size ulaştıracaklardır. Express Halı Yıkama hem zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak hem de halı yıkama esnasında oluşabilecek sakatlıkları ortadan kaldırmış olacaktır.

04 Ekim 2016
29 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?