Bilgi
Yalova Halı Express Halı Yıkama olarak Halılarınızı yıkayıp bir köşeye atmıyoruz, Halılarınız Kurumsal Firma Bünyemizde %100 Güvence Altındadır.
Yalova Express Halı Yıkama

Halı Yıkarken Su İsrafına SON!

Halı Yıkarken Su İsrafına SON!

Günümüzün en büyük tehlikelerinden biri de tatlı su sıkıntısıyla baş başa kalmak. Dünyamızda tatlı su miktarında sürekli bir kayıp olmaktadır. Bu kayıp içilebilir su miktarında da oluşabilecek sıkıntıları göstermektedir.
Gün geçtikçe tatlı su rezervin azalması ile oluşabilecek kuraklık ve su kıtlığına karşı su kullanımına dikkat edilmesi gerekmektedir. Dünyanın şuanda bir politika olarak tatlı su rezervini koruma ve kuraklıkla ilgi mücadelesi işin vahametini göstermektedir. Bu tehlikenin farkında olacak bireylerin farkındalık oluşturacak şekilde bilgilendirilmesi önem arz etmektedir. Diş fırçalamaktan başlanıp, oto yıkama tesislerinin suyu verimli kullanmasını sağlayacak şekilde, belediyelerin park ve bahçelerin sulamasına kadar ehemmiyetli olunması gerekmektedir.

Oluşabilecek su israfına karşı yapılması gereken ne var ise bunların acil bir şekilde hayata geçirilmesi önem arz etmektedir. Bu önemin ger geçen gün artması su kullanımının ne kadar önemli olduğunu göstermektedir. Halı yıkarken kullanılan bilinçsiz su kullanımı, oluşan su israfının büyüklüğüyle bunun bir paydası olmak kötü bir izlenim bırakacaktır.

Yalova Halı Yıkama tesislerinde halılar yıkanırken yıkama taktiği ve gerekliliği göz önüne alınarak yıkanmasından dolayı su israfına karşı verilen savaşa destek verilmiş olacaktır. Yalova Halı Yıkama tesislerinde bilinçli bir şekilde ve suyu doğru kullanma ile hem halınız tertemiz olacak hem de su israfında bulunulmayacaktır. Yalova Halı Yıkama tesislerinde yıkanmış halılarınız ile su israfına karşı bir destek vermiş olacaksınız.

12 Kasım 2016
33 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?