Bilgi
Yalova Halı Express Halı Yıkama olarak Halılarınızı yıkayıp bir köşeye atmıyoruz, Halılarınız Kurumsal Firma Bünyemizde %100 Güvence Altındadır.
Yalova Express Halı Yıkama

Hassas Halılarınıza Talibiz

Hassas Halılarınıza Talibiz

Yalova Halı Yıkama tesislerinde en hassas halılarınız özenle yıkanmaktadır. Yün halıları, özel dokuma halıları, yöresel boyalarla boyanmış iplerden yapılan halılarınız dahi özenle yıkanıp size ulaşacaktır. Yalova Halı Yıkama olarak halılarınızın özenle yıkanması yanı sıra halılarınızın hijyenik olarak tertemiz bir şekilde evlerinizde olacaktır. Halıların kendine has özelliği vardır.

Yukarıda bahsedildiği gibi özel kök boyalarla boyanan iplerle yapılmış halıların daha özen isteyen bir yıkama istediği bilinmektedir. İşin ehli olmayan kişilerin elinde yıkanacak bir hali kendi özelliğini yitirmiş olarak ellerinize ulaşması vahim bir durum olarak gerçekleşmesi hoş olmasa gerek. Bu gerçeklikten yola çıkarak değerli halılarınızı Yalova Halı Yıkama tesislerine gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. Solma veya aşırı deterjan kullanımından kaynaklanacak yanmaların da önüne geçilmiş olacaktır.

Yalova Halı Yıkama tesislerinde hassas halılarınız aynı hassasiyetle temiz bir şekilde kirlerinden arınmış ve bir o kadar hijyenik bir şekilde size teslim edilecektir. Yalova Halı Yıkama tesislerinde çok değerli halılarınız örneğin İran Halıları kadar narin ve hassas halılarınızı da gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz. Umduğunuzdan daha titiz bir şekilde yıkanıp Yalova Halı Yıkama tesislerinin güvencesiyle teslim alırsınız. El yapımı halılarınız dahi aynı hassasiyetle yıkanıp istediğiniz sürede size teslim edilmiş olacaktır. Yalova Halı Yıkama tesislerinde bu özen ve titizlikle çok değerli halılarınızı tertemiz olmuş bir şekilde siz değerli müşterilerimize takdim edilecektir.

12 Kasım 2016
46 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?