Bilgi
Yalova Halı Express Halı Yıkama olarak Halılarınızı yıkayıp bir köşeye atmıyoruz, Halılarınız Kurumsal Firma Bünyemizde %100 Güvence Altındadır.
Yalova Express Halı Yıkama

Yalova Yerinde Halı Yıkama

Yalova Yerinde Halı Yıkama

Yalova Express halı yıkama sektöre başladığından bugüne yapmış olduğu hizmetlerin başında Yalova yerinde halı yıkama hizmeti gelmektedir . Tamamen profesyonel bir şekilde yapılması gereken yerinde yıkama uygulaması oldukça özen gösterilmelidir. Yalova Yerinde halı yıkama bilinçsiz bir şekilde yapıldığı taktirde telafisi mümkün olmayan koku ve küf mantarına yol açabilir. Yalova Express halı yıkama bugüne kadar Yalova’da birçok kurumun evin ve işletmenin halıfleksleri’ni yerinde yıkamıştır ve yüzde yüz sonuç almıştır.
Yerinde hali yikama işlemi tamamen profesyonel ekibimiz tarafından özenle gerçekleştirilir ve temizlik en üst düzeyde sağlanır.

Yerinde halı yıkama

Yalova Express hali yikama yerinde halı yıkama hizmeti için randevu sistemi uygulamaktadır yıkanacak halınız için 1 gün önceden randevu almanız gerekmektedir. Yerinde yıkama işlemi gerçekleştirildikten sonra halılarınız 8 saat içinde kullanıma hazır olacaktır. Yalova halı yıkama sektöründe iddialı olduğumuz hizmetlerimizin başında yerinde halıfleks yıkama gelmektedir.

26 Ağustos 2016
21 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?